Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Producent baterii i ogniw trakcyjnych

17 grudnia 2021 producent baterii

Zazwyczaj w zestawieniach największych producentów baterii na świecie wymienia się takie międzynarodowe korporacje jak między innymi LG, Sony, CATL lub Samsung. Czy taki stan rzeczy oznacza jednak, że wśród krajowych przedsiębiorstw nie ma producentów, którzy oferują wysokiej jakości baterie oraz ogniwa trakcyjne? Nie – wręcz przeciwnie. Wśród krajowych firm działających w tym segmencie rynku znajduje się między Bater sp. z o.o.

Bater, czyli wysoka jakość polskich baterii i ogniw trakcyjnych

Z pewnością wszystkich zwolenników tzw. patriotyzmu gospodarczego zadowoli informacja, że Bater o od początku swojej działalności na rynku to polski producent baterii. Aktywność biznesowa tego przedsiębiorstwa skupia się na produkcji oraz dystrybucji (m.in. poprzez sklep internetowy Bater.pl) dwóch głównych grup produktowych. Są to:

-ogniwa i baterie stacjonarne do pracy cyklicznej oraz akumulatory rezerwowe,
-akumulatory rezerwowe.

Jakie urządzenia są napędzane przez produkty wytwarzane w firmie Bater? W całej Polsce można znaleźć wózki widłowe oraz platformowe wykonujące swoją pracę dzięki ogniwom tego przedsiębiorstwa.

Bater, czyli nie tylko produkcja i sprzedaż baterii

Warto przy tym wspomnieć, że produkcja oraz dystrybucja baterii to ważny, lecz nie jedyny obszar działalności polskiego przedsiębiorstwa Bater. Oprócz tego rodzaju działalności, pracownicy tej renomowanej firmy wykonują takie usługi jak między innymi:

  • utylizacja zużytych baterii, ogniw i akumulatorów,
  • renowacja używanych akumulatorów oraz ich fluidyzacja, prace ślusarskie oraz mechaniczne
  • sprzedaż produktów dodatkowych – wśród nich znajdują się między innymi części zamienne i inne przydatne akcesoria (statywy rolkowe, prostowniki).

Polski producent baterii Bater, czyli wysoka jakość kluczem do sukcesu biznesowego

Silna pozycja przedsiębiorstwa Bater na rynku krajowym jest zapewniona przez takie czynniki jak między innymi wieloletnie doświadczenie (przedsiębiorstwo to powstało w 1990 roku, a ponad trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie odpowiedników standardów działania) oraz nastawienie na wysoką jakość wytwarzanych produktów (ogółem, w dwóch fabrykach Bater wytwarza się niemal dwa tysiące rodzajów baterii, ogniw oraz akumulatorów trakcyjnych). Wyrazem tego jest między innymi stosowanie się firmy do polskich oraz międzynarodowych standardów jakości. Wysoki poziom wyrobów i usług potwierdza fakt, że Bater posiada następujące certyfikaty ISO: 9001:2009 oraz 14001:2005.

Artykuł sponsorowany

Redakcja biletdlabrata.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie podróże stają się drogowskazami do pełniejszego życia, a zdrowie i dobrostan są kluczem do szczęścia! Jesteśmy pasjonatami odkrywania świata, nie tylko geograficznego, ale również wewnętrznego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Inwestycja w apartamenty
czas na wymianę wycieraczek
Awarie zacisków hamulcowych

Awarie zacisków hamulcowych

14 października 2023

Jesteś zainteresowany reklamą?

Awarie zacisków hamulcowych