Jabłoń Lake Resort – wypoczynek w sercu Puszczy Piskiej

Jabłoń Lake Resort to położony bezpośrednio nad brzegiem jeziora Brzozolasek ośrodek w sercu Puszczy Piskiej, który zaprasza do spędzenia czasu o każdej porze roku w otoczeniu natury. Mazurskie domki nad jeziorem, pokoje w Domu Pruskim lub pokoje w Domu nad jeziorem dają możliwość wypoczynku – goście ośrodka mają do wyboru różne miejsca zakwaterowania urządzone w eleganckim stylu.

Atrakcje Jabłoń Lake Resort

Prywatna plaża z dostępem do 500 metrów linii brzegowej jeziora Brzozolasek o I klasie czystości, pięć pomostów i sprzęt sportowy pozwalają na skorzystanie w Jabłoń Lake Resort ze wszystkich ulubionych letnich aktywności. Goście odwiedzający mazurski ośrodek mają do swojej dyspozycji kajaki, rowery wodne, łódki czy cieszące się ostatnio ogromną popularnością sup-y. Wielbiciele innego rodzaju sportów mogą z kolei wybrać się na wyprawę rowerem, z kijkami do nordic walking czy po prostu cieszyć się obfitością grzybobrania urządzanego w okolicznych lasach.

Ale ośrodek nad jeziorem Brzozolasek zachęca do odwiedzania go nie tylko latem, kiedy Mazury stają się celem dla milionów uwielbiających ten region Polski turystów. Równie pięknie jest tu jesienią czy zimą, kiedy można z kolei cieszyć się wyprawami na nartach biegowych czy możliwością ślizgania się na łyżwach po zamarzniętym jeziorze. W śnieżne dni organizowane są kuligi, które kończą się pieczeniem prosiaka na ognisku i próbowaniem rozgrzewających domowych nalewek. Wiosną natomiast goście ośrodka witają budzącą się do życia przyrodę w trakcie odbywających się tu warsztatów jogi.

Oferta noclegowa w Jabłoń Lake Resort

W ośrodku nad jeziorem Brzozolasek można skorzystać z kilku opcji noclegowych. Pokoje w Domu nad Jeziorem o podwyższonym standardzie posiadają unikatowy wystrój, który sprzyja pełnemu odprężeniu ducha i ciała. Jest ich tylko 10 i cieszą się wyjątkową popularnością wśród odwiedzających Puszczę Piską ze względu na zachwycające widoki rozciągające się z okien na taflę przejrzystego jeziora i wygodne wnętrza.

Domy Mazurskie to z kolei wygodna opcja noclegowa dla gości, którzy przyjeżdżają na wypoczynek ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Domki nad jeziorem wypełnia naturalny aromat drewna, z którego zostały zbudowane. Każdy ze znajdujących się w nich oddzielnych 2-osobowych pokoi ma oddzielną łazienkę i prywatny taras pozwalający w pełni odprężyć się w otoczeniu natury.

21 pokoi w Domu Pruskim, charakterystycznym dla architektury tych ziem, urządzone zostało w odmiennych stylach aranżacyjnych. Dostępne są jako wnętrza 1-, 2-, 3- i 4-osobowe, pozwalając spędzić wygodnie czas osobom wypoczywającym w pojedynkę, jak i rodzinom z dziećmi.

Redakcja biletdlabrata.pl